Türk ÜnlülerUncategorized

Survivor Poyraz Kimdir ?

Survivor Poyraz Kimdir?

Survivor Poyraz Kimdir?

Survivor Poyraz Kimdir? Asıl ismi Yiğit Poyraz olan ve 2021 Survivor programında aldığı başarılı sonuçlar sonucunda finale kadar çıkmasıyla “Survivor Poyraz” alınan bilinen ünlü yarışmacı 1994 doğumludur.

Survivor Pyraz 1999 Sakarya depreminden sonra Muğla’nın Bodrum ilçesini taşınmıştır. Çocukluk zamanlarını Bodrum’da geçiren Poyraz, 2009 senesinde İstanbul Robert Kolejini kazanmış ve yatılı olarak okumuştur. 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümünü kazandı. 1 sene Sydney Üniversitesinde Exchange programıyla eğitim gören  Poyraz, sadece yarışma hayatında değil eğitim hayatında da oldukça başarılı biridir.

Survivor Poyrazın  Hobileri  

Survivor Poyraz’ın hobileri arasında basketbol oynamak ilk sırada yer alıyor. 8 yaşından beri basketbol oynayan yakışıklı oyuncu bu alanda da oldukça iddialı.

Survivor Poyraz Hangi İş İle Uğraşıyor?
İş olarak ise tekstil mümessilliği yapmaktadır. Akrabalarının şirketinde çalışan Poyraz, İtalyan ve Amerikan markalar üzerine tekstil mümessilliği yapmaktadır.

Survivor Poyrazın Sevgilisi Kimdir?Gerek başarılı eğitim hayatı gerekse survivordaki sergilediği performansla genç kızların sevgilisi haline gelen Poyraz ünlü YouTuber Ala Toker ile yaşadığı ayrılık sonrası daha kimseyle görüntülenmedi.

Survivor Poyraz

Yiğit Poyraz ve Survivor

Poyraz 2021 yılında katılmış olduğu Survivor isimli programda Gönüllüler takımında yer alarak başarılı performansıyla göz doldurmuştur. İzleyicilerin devamlı olarak kendisini seçmesi onun ne kadar başarılı, sevilen bir isim olduğunu ortaya koyuyor. 2021 Survivor programında İsmail Balaban şampiyon olmuştur ve Yiğit Poyraz’da ikinci olarak yarışmayı tamamlamıştır.  Survivor Poyraz yarışma sonrası: “Survivor benim için inanılmaz bir deneyim” diye açıklama yapmıştır.

Survivor Poyrazın instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz

Diğer yazılarımız için buraya tıklayabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu