Türk ÜnlülerUncategorized

Kadir Ezildi Kimdir?

Kadir Ezildi Kimdir?

 Kadir Ezildi Kimdir ?

 

Kadir Ezildi Kimdir? En Hamarat Benim programının ünlü sunucusu Kadir Ezildi’nin kim olduğu herkes için merak konusu… Deli dolu tarzıyla, sürekli temizlik yapmasıyla ve özellikle eski apartmanında ki komşularıyla olan kıskanılası dostluğu. Gelin şimdi Kadir Ezildi’yi yakından tanıyalım.

Kadir Ezildi
Kadir Ezildinin Kökeni Neresidir?

Ünlü fenomen  19 Mart 1995 de Konya’da dünyaya geldi.  Kadir ünlü olmasına rağmen annesi ve erkek kardeşiyle birlikte İstanbul Maltepe’de mütevazi bir hayat yaşamaktadır.  İnsana temizlik yapmayı sevdiren ve bir o kadar da onu izlerken yorulan bizlerin evine her gün konuk olmaya devam ediyor.

Kadir Ezildi

Kadir Ezildi’nin Gerçek Mesleği

Ezildi’nin gerçek mesleği aslında sunuculuk olsa da sosyal medyada paylaştığı videolarla yediden yetmişe herkesin kabul gördüğü bir fenomen olmuştur.

Genç sunucu, İstanbul’da özel hastanenin arşiv bölümünde çalışırken bile yaptığı temizlikle kısa sürede tüm hastahanede ki dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. TLC adlı kanalda yayınlanan Temizlik Avcıları adlı programla genç yaşlı, kadın erkek demeden yediden yetmişe herkesin sevgisini kazandı. Temizlik yapmaktan yorulmayan tam tersine temizlik yaparak rahatladığını elimini kederini attığını söyleyen Kadir, evimizin bir oğlu gibi oldu değil mi?

Kadir Ezildi ve Annesi

Kadir Ezildinin Hastalığı Nedir?

Ünlü fenomenin hastalığı temizlik takıntısı olmasıdır. Annesi ve babası boşandıktan sonra başlayan bu hastalık Kadir Ezildiyi fenomenliğe taşıdı. Günlük hayatında da temizliğini kendi yapan Kadir, annesinin yaptığı temizliği beğenmediğini söylemektedir. Annesi evi temizledikten sonra beğenmeyip tekrar temizlik yaptığını söylüyor. İnsana cam silmeyi sosyal medyada sevdiren ünlü fenomen, aynı zamanda da yaptığı yemeklerle de adından sıkça söz ettiriyor.

Kadir Ezildi
Kadir Ezildi Nerede Meşhur Oldu ?

Yakışıklı fenomen sosyal medyada paylaştığı videolarla dikkat çekmeye başlayınca yapımcılarda peşini bırakmadı. Şimdilerde En Hamarat Benim programında sunuculuk yapan  fenomen ününü Temizlik Benim İşim isimli programda kazanmıştır.

Kadir Ezildi ve Anneannesi

Yakın zamanda çok sevdiği ananesini kaybeden yakışıklı sunucu ‘Hayatımın anlamını yitirdim.’. ‘Sırdaşım gitti, gözümün ışığı söndü.’ açıklamalarıyla  yürekleri sızlatmıştır.

 

Kadir Ezildi İnstagram Hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer yazılarımıza buradan Yılmaz Morgül Kimdir? ulaşabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu