Medyatik KişilerUncategorized

Mert Ramazan Demir Kimdir?

Yalı Çapkını Dizinizinin Yakışıklı Oyuncusu Mert Ramazan Kimdir?

 Mert Ramazan Demir Kimdir?

Yalı Çapkını Dizisinin Yakışıklı Oyuncusu Mert Ramazan Demir Kimdir? Son zamanlarda  adından sıkça söz ettiren Mert Ramazan Demir’in kim olduğu herkes için merak konusu. Kısa zamanda kızların gönlünü fet eden yakışıklı oyuncuyu gelin yakından tanıyalım.

Mert Ramazan Demir

Mert Ramazan Demir Nerelidir ? Kaç Yaşındadır?

 

Yakışıklı jön 1988 yılında İstanbulun Şile ilçesinde  7 kişilik ailenin 5. Erkek çocuğudur. Lise sonuna kadar Şile’nin köyünde yaşamını sürdüren oyuncunun annesi ev hanımı babasıda ticaretle uğraşıyor. 1.79 boyunda olan oyuncu, 74 kg, burcu ise yaydır.

Mert Ramazan Demir Hangi Eğitimleri Aldı?

 

Mert Ramazan Demir Michelle Danner Acting Studio’da ve Dialog anlatım iletişimde eğitim aldı. 17 yaşından beri oyuncu olmak isteyen oyuncu menajeri Tümay Özokur’un gelişimi için önemli rol oynadını dile getiriyor.

Mert, oyunculuk için yaptığı bir açıklamada: “Burada çok büyük laflar etmek istemiyorum ama ben hayatımın bir dönemini oynayarak geçirdim. İzliyordum ve ‘o’ oluyordum. Bunu yaparken kamera karşısında veya sahnede değildim; bir gerçek yaratıyordum, kendimi ve diğerlerini buna inandırıyordum” ifadelerini kullanmıştır.

Mert Ramazan Demir Nerelerde Oynadı?

Yakışıklı oyuncu asıl ününü Yalı Çapkını dizisindeki Ferit karakterle aldı. Tabi ki bu ünü birden kazanmadı. Yalı çapkını dizisi öncesi aldığı gerek tiyatro gerekse mini dizilerde aldığı roller onu bu dizinin baş aktör yaptı.

Mert Ramazan Demir

Mert beyaz perdeye  “I AM YOU” filmiyle başladı. Filmde başrolü Damla Sönmez, Cansu Tosun ve Ushan Çakır ile paylaştı.

Bununla birlikte yetenekli  oyuncu 2020 de Çıplak adında mini dizinin baş rolünde oynadı. Yalı çapkınında başrolü getiren ise FOX tv de yayınlanan Öğretmen dizisinde aldığı rol olmuştur.

Mert Ramazan Demir’in Sevgilisi Var mı?

Birçok hayranı bulunan yakışıklı oyuncunun gönlünü ünlü fenomen Ayşe Fatma Aslanpay olduğu iddia ediliyor. Buna duruma üzülen genç hayranları ikiliyi yakıştırdıkları için bir yanda da mutlular.

Yalı Çapkını Ferit Kimdir?

Katı kuralları olan bir ailede yaşayan Ferit ailenin en küçüğü olduğu ve şeker hastası olduğu için  biraz fazla şımartılmıştır. Halis ağanın  torunu olan Ferit, Orhan ve Gülgün’ün en küçük oğludur.

Mert Ramazan Demir

Ferit, dizide kural tanımaz, deli dolu, şıpsevdi bir karakteri oynasada sevdiği için yapamayacağı şey yoktur.

Ünlü oyuncunun instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu