Medyatik Kişiler

Şinasi Yüzbaşıoğlu Kimdir?

Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir? Emniyet müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir evlimi veya çocuğu var mıdır? Şinasi Yüzbaşıoğlu hakkında genel bilgiler.

Son günlerde ismi sıkça gündeme gelen Şinasi Yüzbaşıoğlu, internette en çok aranan isimlerden biri oldu. Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun ismi ünlü sunucu Müge Anlı ile evlenmesi sonucunda ortaya çıktı. Müge Anlı ile evleneceği ve hatta nikah tarihinin bile belli olduğu açıklaması Şinasi Yüzbaşıoğlu’nu merak edilen bir kişilik haline getirmişti.

25 Haziran’da Müge Anlı ile sade bir nikah töreni yapan Şinasi Yüzbaşıoğlu, mutlu bir evlilik sürdürüyor. İkilinin internet üzerinde çokça da takipçileri var.

Şinasi Yüzbaşıoğlu Kimdir?

Şinasi Yüzbaşıoğlu, 10 Nisan 1963 yılında Adana’da doğmuştur. Liseyi bitirdikten sonra polis olmuş ve Erzurum, Adana gibi yerlerde görevler almıştır. 2021 yılında İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü’ne atanmıştır. 4. Sınıf emniyet müdürü olarak görevine devam etmektedir.

Şinasi Yüzbaşıoğlu ve Müge Anlı Evliliği

58 yaşında olan Şinasi Yüzbaşıoğlu, kendisinden 10 yaş küçük olan Müge Anlı ile 2022 yılında evlenmiştir. Bu evlilik tüm Türkiye’de büyük bir gündem yarattı. Ekranların sevilen ismi Müge Anlı’nın evlenmesi insanları çok mutlu etti. Şimdiden birçok takipçileri onların mutlu olması ve güzel bir evlilik yaşamaları için sosyal medyadan temennilerde bulunmaktadırlar.

Şinasi Yüzbaşıoğlu Daha Önceden Evlendi mi? Çocuğu Var mı?

Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun daha önceden evlenip evlenmediği bilinmiyor. İnternette bu konuda hiçbir kesin bilgi yok. Bizlerde kesin bilgi bulamadığımız için bu konuda araştırmalarımıza devam etmekteyiz.

Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun daha önceden evlenip evlenmediği bilinmediği için çocuğunun olup olmadığı da bilinmemektedir.

Müge Anlı ise daha önceden 2 kere evlenmişti. Bu evliliklerin ikisi de Burhan Akdağ ile olmuştur. Müge Anlı’nın Lidya isminde bir kızı vardır. Müge Anlı ve Burhan Akdağ’nın ayrılma sebeplerinin başında Müge Anlı’nın şiddet gördüm iddiaları yatmaktadır. Daha sonra barışıp tekrar evlenseler bile tartışmalar devam ediyor ve tekrar ayrılıyorlar. İlk boşanma davasını Burhan Akdağ açarken, ikinci davayı ise Müge Anlı açıyor ve boşanıyorlar.

Şinasi Yüzbaşıoğlu Instagram heabına buradan ulaşabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu